Kids Vehicles In Sandbox Hd

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5.95 TL
  • Boyut 37 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Uygulamalar Uygulamalarım Alışveriş Yap Oyunlar Editörün Seçimi Thematica - educational and fun apps for kids
Öğrenmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Siz de hemen bu oyunu indirin ve eğlenirken öğrenin.

 Öğrenmenin bu kadar zevkli olabileceğini hiç kimse tahmin etmezdi. Bu oyun sayesinde artık hem eğlenip hem de öğreneceksiniz. Okul öncesi dönemi çocuklarının gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu oyun sizleri çok ama çok etkileyecek. Çocuklar için oyun oynamak boş bir uğraş olmaktan çıkacak ve hem yararlı hem de eğitici bir hale gelecek. Bu mükemmel özelliklere sahip olan oyunda çocukları birbirinden farklı sekiz tane araba bekliyor. Bu arabaların içinde traktör olanı da var kamyon olanı da. Bu arabalarla istedikleri gibi işlem yapabilecekler. Araba çiftliğinde yapılması gereken çok iş var bu işler de tamamen çocuklara düşüyor. Bu programda kontrol çocuklarda olacak.

 Bu birbirinden farklı sekiz tane arabayla yapılması gerekenler arasında sayıları toplamak harfleri yerleştirmek ve şekilleri aramak da var. Böyle görevleri olan bir oyunda sayıları, şekilleri ve harfleri öğrenmek çok kolay olacak. Çocukların sıkılmadan oynayacakları bu zevkli oyun çocukların tüm gelişim alanlarını birden destekler nitelikte. Özellikle sosyal, bilişsel, zihinsel ve motor becerilerini geliştirmeyi amaçlayan bu oyunda görevlerin yerine getirilmesi çok önemli. Her görev ayrı bir puan değerinde. Bu oyunda başarıya ulaştıkça yeni bir seviye geçmeye de hak kazanmış olacaksınız.

 Bu mükemmel özellikleri olan oyunu siz de hemen indirin. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. İndir butonuna basın ve bu oyuna sahip olun.

Kids Vehicles In Sandbox Hd indir